Завершення навчань резервістів першої черги

25.04.2018 року з нагоди завершення навчальних зборів оперативного резерву першої черги у військовій частині А4239 міста Хмельницького відбулися урочистості.

Резервісти, які прибули на проходження навчальних зборів завершили курс навчання і повертаються додому. Позаду – курс напруженого навчання на військовому полігоні, стрільби, участь у тактичних навчаннях. Навчальний процес для воїнів оперативного резерву був організований максимально насичено і був досить непростим не лише для них, але й для особового складу військової частини. Кожен із резервістів під час навчання взяв щось нове для себе.

Командування частини подякували особовому складу оперативного резерву за високий рівень військової дисципліни, ініціативу та старанність, проявлений професіоналізм а також військовослужбовців відзначили грамотами і цінними подарунками.

Капелан військової частини А4239 ієрей Артем Капиця помолився за українське військо, благословив і окропив увесь особовий склад свяченою водою та висловив слова вдячності за гідне завершення курсу та готовність першими боронити свою державу і виконувати бойові завдання.

За словами командира бригади полковника Федіра Ярошевича, бригада з радістю чекає у свої лави військовослужбовців оперативного резерву, адже багато хто з військових оперативного резерву під час навчань прийняли рішення продовжити службу на контрактній основі.